ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Erkek Giyim

Erkek modası da kadın modası kadar gelişim göstermekte olan bir sektördür. Moda sektörü ile az ya da çok ilgisi olan bir erkek, kendi tarzını yaratmak için birçok seçenek bulunduğunu bilir. Vücut tipini bilen ve buna göre seçimler yapan her erkek bir tarz sahibi olmakta ve modaya uyum sağlamaktadır. Kadın modasından daha kolay olan erkek modası ile tarz sahibi olmak, bir erkeğin girdiği ortamda bırakacağı ilk izlenim için çok önemli bir kriterdir. Bu da iş hayatı ve aşk hayatı gibi durumlar için önemlidir. 

Erkek Giyiminde Öne Çıkanlar

Casual, smart casual, basic ya da sportif gibi seçeneklerle giyim tarzı oluşturmak için erkek giyim ve aksesuar modellerinden faydalanmak en basit çözümlerden biri olacaktır. Erkekler için önemli birçok aksesuar vardır. Saat, çakmak, tespih, kol düğmeleri bunlardan bazılarıdır.

Bu vücut şekline sahip olan erkekler, dar ve vücudu tamamen saran üstlerden uzak durmalı, daha salaş üstler tercih etmelidir. Casual tarzda seçilecek kıyafetlerde Blazer ceketler ön plana çıkmaktadır. Vatkalı kabanlar da aynı şekilde bu tarz için uygun seçimlerdir. Açık renk, omuz detaylı üstler dar olan omuzlar için yanılgı yaratacak, daha geniş gösterecektir. Tüm bu tarzlar içinde çok dar pantolonlardan kaçınılmalı, kemer ise ince olanlardan seçilmelidir. 

Ters üçgen tipine sahip erkekler ise vücut olarak omuzları geniş bel kısımları ince erkeklerdir. Bu erkekler üst için erkek giyim ve aksesuar modelleri içinden slim fit, dar seçimler yapmalı, alt için ise regular fit pantolonlar tercih etmelidir. Casual tarzında ise omuz detaylı üstlerden uzak durulmalı, ceket ve kabanlarda minimum vatka görüntüsü olmalıdır. V yaka t-shirtler ya da kazaklar da iyi seçimler olacaktır. 

Büyük Beden Erkek Giyim Ürünleri

Geniş omuzlar ve göbekli bir vücuda sahip olan erkekler erkek giyim ve aksesuar modellerinden, üst bedende daha geniş bir görüntü sağlayacak desenli ve ekoseli seçimlerden uzak durmalıdır. Dik çizgili ve koyu renkli üstler tercih edilmelidir. Business casual tarzında ise ince kravat, ince kemer ve dar bir pantolon tercih edilmelidir. Sitemizden tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.