ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Eğitim Malzemeleri 

Eğitim malzemeleri, eğitim dönemi boyunca kullanılan, eğitsel yönelik oyuncak vb. somut nesnelerdir. Bu tarz ürünler; genellikle hayvan dostlarımız için oyuncak şeklinde ya da farklı şekillerde olabiliyor. Hayvanların eğitimi için önemli bir rol oynayan eğitim malzemeleri bir yandan hayvanın alması gereken komutları daha kolay öğrenmesi diğer yandan da keyifli zaman geçirmesini sağlıyor. Ayrıca hayvan ile eğitim veren kişi arasında da kuvvetli bir bağ oluşturuyor.

 Eğitim Malzemeleri Çeşitleri


İnsan ve evcil hayvanı arasındaki iletişim oldukça büyük bir önem taşır. Her eğitimin eğitim malzemeleri bebek çağında başlanılması sizler için avantaj sağlayacaktır.  Genel olarak bir hayvan sahiplendiğinizde ilk endişeniz tuvalet eğitimi olur. Bu eğitimi sağlayabilmek için gerekli olan kum tuvaletler bulunur. Ve sizin için bu çok işe yarar bir ürün olacaktır. İtaat eğitimleri için ise çubuk ödül mamaları tercih edebilirsiniz. Evcil hayvanınızın eğitimi sizin ve hayvanınızın sosyalliği açısından oldukça rahatlık sağlayacaktır. Evinizde, bahçenizde bulunduracağınız beslenme kapları ile evcil hayvanınıza sadece bu bölgelerden yiyebileceğini öğretebilirsiniz.

 
Eğitim Malzemeleri Modelleri

Eğitim malzemeleri, eğitimin yararlı olabilmesi ve kolaylığını sağlayabilmek için şarttır. Birçok çeşit eğitim malzemesi bulunur. Bu eğitim malzemeleri eğitim şekline ve seviyesine göre farklılıklar gösterir. Evcil hayvanlarınızın gelişimini sağlamak için kullanacağınız eğitim ekipmanları sizin işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Bunların arasında eğitici yönde birçok oyuncak vb. nesne bulunuyor.

Bu anlamda evcil hayvanlarınızın cinsiyetine ve yaşına göre renk ve model tercihi yapabilirsiniz. Örneğin dişi dostlarınız için mevcut olan pembe renkli düdükler, kırmızı renkli yürüyüş eğitim setleri, özel isimli tasmalar vb. erkek dostlarınız için ise mavi, siyah gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Bunların dışında evcil hayvanınızın sağlığı açısından organik malzeme kullanılan özel üretim modeller de bulunuyor. 


 Eğitim Malzemeleri Fiyatları Nedir ?


Ekonomik açıdan sizi zora sokmayacak bu 
eğitim malzemeleri sizlerin ve dostlarınız için piyasada yerini sürdürüyor. Ayrıca bütçenize ve amacınıza göre her fiyat aralığında ürünleri dilediğiniz anda satın alarak dostlarınızın eğitimi için uygun fiyatlara birçok farklı kategoride eğitici ürüne sahip olabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.