ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Dokuma Gezdirmeler

Dokuma gezdirmeler bitkisel malzeme ile işlenmiş yüksek mukavemetli dokuma kalitesi ile belli bir oranda su geçirmezlik özelliği bulunan tasmalardır. Bu tasmalarda paslanmaz krom kaplama metal toka bulunur. Genellikle iri ve agresif köpekler için tasarlanan tasmalar çift katlıdır ve sıkı dikişlerin birleşmesi ile meydana gelmiştir. Tasmalar da bulunan metal ve kilitli tokalar özel tasarımdır. Bu ürünler uzun süren araştırmalar sonrasında hazırlanmış mükemmel uyumda ve sağlamlıkta olan ürünlerdir. Ayrıca metal toka ve halkalar paslanmaya karşı yüksek dayanıklı krom kaplama ile kaplanmıştır. 

Dokuma Gezdirmeler Modelleri

Dokuma gezdirmeler her cins ve ırkta köpeğe uygun olarak tasarlanmıştır. Tüm köpekler için zengin renk ve model seçeneği mevcuttur. Tüm köpek gezdirme modelleri tamamen gezinti amaçlı üretilmiştir. Bu nedenle bu tasmalar asla evcil hayvanın bahçeye bağlanması için kullanılmamalıdır. Bu amaç için üretilen bahçe bağlama zincirleri mevcuttur. Dokuma model köpek gezdirme tasmaları çamurlu ve kirli ortamda kullanıldıktan sonra mutlaka nemli bir bezle silinmelidir. Ayrıca buna ek olarak belli aralıklarla ürünün temizliğinin yapılması ömrünü uzatır. 

Dokuma Gezdirmeler Çeşitleri

Dokuma gezdirmeler birçok farklı model ve çeşitli üretilmiştir. Naylon dokuma gezdirmeler evcil hayvanların rahatlığı için özel olarak tasarlanmıştır. Bu çeşitte, dokumanın altına yumuşak dolgu malzemesi kullanılmıştır. Dolgu malzemesi burada yastıklanarak ve dikişle birleştirilmiştir. Poliamit liflerden dokunan kumaşlar ise kötü hava şartlarında yırtılmaya ve yıpranmaya karşı son derece dayanıklıdır. Bu tür tasmalar sağlamlığı ve dayanıklılığı ile köpek sahipleri tarafından oldukça sık tercih ediliyor.

Dokuma Gezdirmeler Fiyatları

Dokuma köpek tasması modelleri kullanılan malzemeye ve ebatlarına göre fiyatlarda değişkenlik gösterir. Ayrıca uzatmalı ve otomatik köpek gezdirme tasmaları daha konforlu olduğu için biraz daha yüksek maliyetlidir. Küçük ırk bir köpeğe sahipseniz, dayanıklı ancak basit bir köpek gezdirme modeli tercih edebilirsiniz. Bu model köpek tasmalar, diğer tasma türlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Köpeğiniz için tasma seçerken kalite ve güvenliğe öncelik vermelisiniz. Ayrıca köpeğinizin ve sizin konforunuzu da sağlayacak bir tasma seçerseniz köpeğiniz ile yaptığınız gezintiler daha keyifli olacaktır. 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.