Diğer Dildeki Yayınlar
9783901753381
Adet
₺137,25

Diğer Dildeki Yayınlar

Uzun yıllardan bu yana yazarlarımız çeşitli tarzda hikayeler, romanlar yazarak bunları insanlığa sunmuş ve kendilerini sürekli yenilemeye, geliştirmeye çalışmışlardır. Günümüzde pek çok farklı tarzda ve çeşitte yazılan kitap kategorilerinin arasında diğer dildeki yayınlar da mevcuttur. Türk yazarlarımızın yabancı dilde yazdıkları kitapların bulunduğu bu kategori içerisinde maceradan bilim kurguya, korkudan mizaha kadar pek çok çeşitte ve konuda kitap bulunur. Bu kitap türleri geçmişten bu yana çeşitlendiğinden ötürü hemen hemen herkes kendi tarzındaki kitapları rahatlıkla bulup okuyabilir.

Diğer Dildeki Yayınlar Nelerdir?

Kitap kategorisi olarak diğerlerinden ayrılan diğer dildeki yayınlar kitapları günümüzde yabancı dil bilen insanların tercih ettiği kitap çeşitlerindendir. Bu kitap çeşitleri asıl olarak yabancı değil Türk yazarlar tarafından yabancı bir dille kaleme alınmıştır. Yazarların kabiliyetini ve kültürel kalemini diğer dillerde okumak isteyen insanların beğeniyle tercih ettiği bu kategorideki kitapların yazımı günümüzde de devam ediyor. Geçmiş yıllardan bu yana pek çok ünlü veya adı duyulmamış yazar diğer dildeki yayınlar kategorisi için kitap yazmışlardır.

Diğer Dildeki Yayınlar Çeşitleri

Yabancı dilde yazılan kitap çeşitlerinin ilk sırasında muhakkak İskender Pala’nın kaleme almış olduğu ‘Death in Babylon Love in Istanbul’ kitabı yer alır. Bu kitap hem ülkemizde hem de yabancı ülkelerde sıklıkla okunmuş ve oldukça da ilgi görmüştür. Yazıldığı tarihten bu yana oldukça rağbet gören bu kitap ünlü yazarımız İskender Pala’nın yurtdışında da tanınmasına ve sevilmesine vesile olmuştur. Bunun yanı sıra daha pek çok yazarın diğer dildeki yayınlar kategorisinde kitap yazdığını söylemek mümkündür fakat bu kitaplar saymakla bitmeyecek kadar çeşitlilik içerir.

Diğer Dildeki Yayınlar Fiyatları

Günümüzde özellikle yabancı dilini geliştirmek isteyen insanlar tarafından tercih edilen yabancı dil kategorisindeki roman ve hikayeler için kesinkes bir fiyat vermek mümkün değildir. Kişiler kendi bütçelerine ve zevklerine uygun olan roman ve hikayeleri internet sitelerinden, kitapçılardan veya sahaflardan rahatlıkla bulup okuyabilirler. Diğer dildeki yayınların kitapçılarda bulunması diğerlerine oranla nispeten daha az olsa da internet ortamında böyle  bir sıkıntı yaşanmaz. 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.