Çöp Torbası
Güçlü Çöp Torbası Orta Boy
PAC2020070071
ADET
₺17,90 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Çöp Torbası
Güçlü Çöp Torbası Büyük Boy
PAC2020070069
ADET
₺17,90 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Çöp Torbası

Parex Vanilya Kokulu Büzgülü Çöp Torbası Büyük Boy 3 Adet

PAC2020070222
ADET
₺35,50 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Çöp Torbası
Tükendi
Güçlü Çöp Torbası Battal Boy
PAC2020070068
ADET
₺12,50 KDV Dahil
₺18,50 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Çöp Torbası
Tükendi
Ekstra Dayanıklı Çöp Torbası - Jumbo Boy 2' li Paket (80 X 110)
PAC2020070066
ADET
₺55,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Çöp Torbası
Tükendi
Ekstra Dayanıklı Çöp Torbası - Battal Boy 2' Li Paket (72 X 95)
PAC2020070065
ADET
₺29,90 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Çöp Torbası
Tükendi
Parex Güçlü Seri Çöp Torbası Mini Boy
PAC2020070070
ADET
₺9,90 KDV Dahil
₺15,50 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo

Çöp Torbası

Evimizde çöplerimizi biriktirdiğimiz büyük poşetleri çöp poşeti diye isimlendirilmelidir. Evlerimizdeki en önemli düzenleme malzemeleri çöp torbalarıdır. Evlerimizi bir an önce toplamamızda yardımcı malzemelerdir. Evlerde ve iş yerlerinde kısacası yaşam olan her alanda çöp poşetlerine ihtiyaç duyulur. Gün içerisinde tükettiğimiz yiyecek ve içeceklerin atıklarının çöpe atılması ve çöp poşetimizin dolmasına neden olur.

Çöp torbası seçerken renkli olması bizlere güzel görünüm açısından güzel gelmektedir. Ancak bazı kaliteden kaçılan renkli çöp poşetlerinin boyası çıkma gibi problemler yaşamanız mümkündür. Bu durumu yaşamamanız açısından çöp poşeti alırken dikkat etmelisiniz.

Günümüzde artık herkes bugün Çöp torbası kullanır hale gelmiştir. Bu da bize yaşam alanında kolaylık sağlamaktadır. Ancak çöp poşetleri kullanıldıkları yerlere bağlı olarak belli özelliklerde tasarlanmaktadır. Boy ayrıntısının yanı sıra kalınlık açısından da bize kolaylık sağlayan bu poşetler, içine atılan atıkları taşıyacak niteliği barındırırlar. Çöp torbası küçük boy, orta boy, büyük boy, battal boy ve Jumbo şeklinde boy boydur. Tıbbi atık için kullanılan poşetler de çöp poşeti çeşidine girmektedir.

Çöp Torbası seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çöp torbası, seçerken yeteri kalınlıkta mı değil mi bu değerlendirilmelidir. Çünkü aldığınız çöp torbalarının ince olması demek poşetin kolayca yırtılması ve çöplerinizin dökülmesi demektir. Bu nedenle çöp poşetleriniz yeteri kalınlıkta olmalıdır. Ayrıca kokulu olan çöp poşetleri tercih ederseniz çöpleriniz kokmaz. Evlerinizde temiz bir koku oluşur.

Çilekli, limonlu vb. kokulara sahip olan çöp poşetleri günümüzde tercih edilen en favori çöp poşetleridir.  Ayrıca büzgülü çeşitleriyle de aramıza katılan çöp torbaları büzgü kısmıyla çöp torbanız dolduğu zaman büzgülü kısmını kullanarak, çöplerinizin dökülmemesini sağlar.

Çöp Torbası Fiyatları Nelerdir?

Çöp torbası fiyatları alacağınız ve beğendiğiniz çeşide göre değişmektedir. Büzgülü, kokulu çöp poşetleri inceliği ve kalınlığına göre küçük, orta, büyük, Jumbo, ve battal boyutuna göre fiyatlarında değişiklik göstermektedir. Çöp poşeti satın alırken fiyatına aldanmayın.

Çöp kovalarınıza uygun kalın çöp poşetlerini tercih etmelisiniz. Kaliteli ve dayanıklı dilediğiniz çöp torbalarımızı alabilirsiniz. Sitemizden güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.