Collagen-Kolajen

Coob Collagen - Kolajen Tablet 60 'lı Tablet - 90 gr.

 

 

PAC2020070326
ADET
₺159,00 KDV Dahil
₺169,99 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Collagen-Kolajen

Coob Collagen - Muz Aromalı 15 'li shot Kolajen

 

 

 

PAC2020070327
ADET
₺299,00 KDV Dahil
₺359,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Collagen-Kolajen

 

Coob Collagen - Vitamin C - 20'li Efervesan Tablet

 

 

 

 

PAC2020070328
ADET
₺49,99 KDV Dahil
₺59,99 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün

Collogen – Kolajen

Cilt bakımı kadın erkek her insan için önemlidir. Kimse kuru, yıpranmış ve yaşlanmış görünümlü bir cilde sahip olmak istemez. Günümüz şartlarında birçok dış etmen yüzünden insan cildi oldukça kolay bir şekilde yıpranabilir. Hava kirliliği, stres ve dengesiz beslenme bu etmenlerin başında gelir ve bazen tüm şartlar olumlu hale geldiğinde dahi ciltte yaşa bağlı yıpranmalar görülür. Bu tarz yıpranmaları geciktirmek için cildin kolajen dengesine dikkat edilmelidir.

Kolajen Seçimi

Kolajen insan cildinin ana yapısını oluşturan bir maddedir. Cildin daha esnek olmasını sağlar. Kolajen eksikliği olmayan cilt esnek yapısı sayesinde kolay kırışmaz. Ayrıca yapılan bazı çalışmaların sonuçlarına göre kolajen cildin yeterli neme sahip olmasını sağlar ve nem dengesini korumaya yardım eder. Böylece cilt çabuk kuruyan ve pullanan bir görüntüye sahip olmaz.

İnsan cildi birçok etmenden kolay bir şekilde etkilenir. Yeterli temizliğin yapılmaması, kişinin trafikte geçirdiği zaman, yeterli besin tüketilmemesi ya da tüketilen besinlerin olması gerekenden düşük değerlere sahip olması, yanlış kozmetik ürünü kullanımı gibi sebepler, cildin yıpranmasına sebep olur. Aynı zamanda bazı dönemlerde ciltte çıkan sivilceler sonrasında iz bırakır. Tüm bu izlerin kolaylıkla geçmesi, ciltteki kolajen miktarı ile doğru orantılıdır. Yıpranan cildi toparlamaya kolajen desteği ile başlamak gerekir.

Kolajen Fiyatları

Özellikle vitamin eksikliği gibi durumlar, cildin doğal kolajen dengesinin bozulmasına sebep olur. bu nedenle cilt bakımında vitamin alımı oldukça büyük önem taşır. Fakat bazen kişi ne yaparsa yapsın gerekli vitamini vücuduna alamaz ve ne kadar uğraşsa da cildi eskimeye yüz tutar. Bu gibi durumlarda kolajen takviyesi şarttır.

Kolajen Çeşitleri

Kolajen ürünleri genel olarak serum, maske ve krem şeklinde piyasaya sunulur. Kişiler ihtiyaçlarına ve kullanım sıklığına göre bu ürünlerden kendilerine en uygun olanı seçerek kullanmalıdır. Günlük kullanım için kolajen oranı artırılmış nemlendiriciler, kişiler için en uygun olanı olacaktır. Fakat aşırı yıpranma gibi durumların söz konusu olduğu durumlarda, kolajen serumlarını kullanmak verim oranını artıracaktır. İhtiyaca göre kolajen ürünü seçilebilir. Tüm kolajen ürün ve fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.