Cerrahi Maske
Tükendi
PAC2020070253
ADET
₺27,50 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Cerrahi Maske
Tükendi

Çocuklar İçin Koruyucu Yüz Maskesi 

PAC2020070252
ADET
₺43,00 KDV Dahil
₺79,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Cerrahi Maske
Tükendi
PAC2020070251
ADET
₺23,90 KDV Dahil
₺39,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Cerrahi Maske
Tükendi

 

 

PAC2020070257
ADET
₺5,00 KDV Dahil
₺10,00 KDV Dahil
Yeni Ürün

Cerrahi Maske

Önceleri genellikle cerrahi müdahaleler için kullanılan cerrahi maskeler günümüzde salgın nedeniyle herkes tarafından kullanılır hale gelmiştir. Cerrahi maskeler çeşitli hastalıklardan korunmak ya da bu hastalıkları başkalarına bulaştırmamak için kullanılır. Özellikle dışarıda ve toplu alanlarda kullanılan cerrahi maskeler ağız ve burnu kapatacak şekilde takılır.

Özellikle toplu taşıma araçlarında, iş yerlerinde, hastanelerde kısaca halka açık kalabalık yerlerde mikroplardan tam koruma sağlarlar. Son zamanlarda herkes için bir zorunluluk haline gelen maske takmak, hem hastalık kapmamak hem de hastalık yaymamak için en etkili ve en basit yolların başında gelir.

Uzmanlar her yaş grubundan insanların özellikle salgın hastalık günlerinde maske takmasının, salgın hastalığın yayılımını önemli derecede engelleyeceğini söylüyor. Özellikle kronik hastaların ve hastalığa karşı direnç gösteremeyecek güçte olanların cerrahi maske kullanması hastalıktan korunmak için en etkili yoldur.

Cerrahi Maske Çeşitleri

Her profilden kullanıcının maske kullanmasını sağlamak için çeşit çeşit cerrahi maske üretilmektedir. Böylece cerrahi maske kullanımının arttırılması hedefleniyor. Öncelikle cerrahi maskeler bağlama biçimlerine göre çeşitlere ayrılır. Bağcıklı cerrahi maske, bağlamalı cerrahi maske bu çeşitlerdendir. Bağcıklı cerrahi maske, yüzden düşme ihtimalini azaltmak amacıyla üretilen maskelerdendir.

Hem üstten hem alttan çift bağcıklı olan bu maskeler aynı zamanda kolaylıkla takılıp çıkarılabilir. Tek kullanımlıktırlar. Bir diğer maske çeşidi de bağlamalı cerrahi maskedir. Bu cerrahi maske çeşidini yüzünüze ve başınızın büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz. Böylece son derece sabit kalarak siz çıkarana kadar yüzünüzden düşmez.

Burun telli cerrahi maske de bir diğer maske çeşididir. Burnun tamamını kapatan bu maske çeşidi dışarıdan gelen her türlü mikroba karşı koruma sağlar. Ayrıca çift katlı cerrahi maske çeşitleri de bulunur. Bu tür maskeler mikrop ve virüsün bulaşmasını ciddi anlamda engeller. Bunlara ek olarak filtreli cerrahi maskeler de mevcuttur. Bu tür maskeler ise sahip olduğu fitreler sayesinde daha rahat nefes alırsınız.

Cerrahi Maske Fiyatları

Farklı markalar ile farklı çeşitlerde birçok cerrahi maske üretilir. Bu nedenle çeşitli fiyat aralığına sahip maskeler üretilir. Cerrahi maskelerin fiyatları belirlenirken bazı faktörler göz önünde bulundurulur. Cerrahi maskenin kullanıcıya sunduğu konfor maskenin fiyatı üzerinde son derece etkilidir.

Ayrıca maskenin çift katlı olup olmaması, tek kullanımlı olup olmaması gibi faktörlerde fiyat üzerinde belirleyici unsurlardandır. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun maske çeşidi bulmak mümkündür. En uygun fiyat aralığında çeşitli cerrahi maskelere sitemiz üzerinden güvenle alışveriş yaparak rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.