ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Köpek Boyun Tasması

Köpek Boyun Tasması Modelleri

Köpek boyun tasması modelleri günümüzde oldukça çeşitlilik içerir. Bu çeşitliliğin ilk sırasında günümüzde oldukça rağbet gören çivili deri tasmalar yer alır. Genellikle büyük ırk köpeklerde tercih edilen bu tarz tasmalar köpeğe olduğundan daha ciddi ve korkutucu bir görünüm yaratır bu nedenden ötürü koruma amaçlı köpek besleyen insanların oldukça işine yarar. Bunun yanı sıra ayarlanabilir tasma modelleri de en çok tercih edilen tasmalardandır.

Köpek Boyun Tasması Çeşitleri

Köpek boyun tasması çeşitleri arasında öne çıkan diğer bir model ise boncuklu ses çıkaran tasmalardır. Özellikle küçük ırk köpeklerde tercih edilen bu tasmalar ses çıkaran özellikte olduğundan dolayı köpek hareket ettiğinde duyulmasını sağlar ve kişilerin yanlışlıkla köpeğin üzerine basmasına engel olur. Bunun yanı sıra köpek boyun tasması modellerine oldukça tercih edilen ve işe yarayan diğer bir çeşit ise kişisel tasmalardır. Kişiye özel olarak üretilen bu tasma modellerinde üzerinde köpeğin kaybolması durumunda yazılı olan numara pek çok kişinin işine yarar. Bunun yanı sıra kişisel tasmalarda isim, adres gibi bilgiler de yazılabilir.

Köpek Boyun Tasması Fiyatları

Köpek boyun tasması köpeklerin her yaşı için uygun olmasının yanı sıra kişilerin uzun süre boyunca kullanabilmesine de imkân sağlar. modelleri gerek online gerek yüz yüze satışlarda hemen hemen her bütçeden ve tarzdan insanın zevkine hitap edebilecek kadar çeşitlilik içerir. Bu tarz ürünlerde fiyat çizelgesi kaliteyle doğru orantılı şekilde artıp azalabilir.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.