• Temmuz 16, 2021 SPOR & OUTDOOR & SAĞLIK

  Vitaminler vücuda farklı açılardan faydalar sağlayacaktır. Kışın soğuk algınlığından koruyan bazı vitaminler, vücuda direnç de kazandıracaktır. Her yaş grubunun alması gereken vitamin oranları da farklılıklar gösterecektir. A, E, B, C, D vitaminlerinin düzenli şekilde belli oranlarda alınması son derece önem taşıyacaktır. A vitamini cilt sağlığı ve gözler için gerekli olurken, en çok süt, domates, havuç ve balıkta bulunur.

  vitaminler, mineraller, ek besinlerin faydaları, vitaminlerin etkileri
 • Temmuz 10, 2021 TESETTÜR GİYİM

  Tesettür giyim modeli, diğer giyim modelleri arasında yer alan bir seçenektir. Bu giyim tarzında farklı giyinmeyi seven kadınlar, kendilerini rahat hissettirebilecek diğer giyim modellerine bakmalıdırlar. Diğer giysi modelleri arasında uzun tunik modelleri ve uzun etek modelleri dikkat çeken parçalar arasında yerini alır. Kaliteli model olması ile sürekli tercih edilir.

  tesettürk giyim de kalite, tesettür giyim modası
 • Temmuz 08, 2021 EV, BAHÇE & OFİS

  Ev temizliği önemli ve uğraş gerektiren bir konudur. Temizliğe düşkün olan herkes evde, okulda, iş yerinde ve birtakım alanlarda temizlik kovasıyla karşılaşabilir. Bu tür kovalar yapılacak olan temizliği daha pratik ve basit kılar. Kovalar içine alınan su temizlenecek olan yerin büyüklüğüne göre olmalıdır. Kovanın da buna bağlı olarak küçük ya da büyük boyutta olması gerekir.

  Temizlik Kovası İçin En İyi Öneriler, Temizlik Kovası Avantajları
 • Temmuz 08, 2021 YEMEK EV, BAHÇE & OFİS

  Ürünlerin ya da gıdaların hava ile olan temasının önüne geçmek için ya da sabit bir şekilde durmaları için streç filmler kullanılır. Evlerimizde bulunan streç filmler birçok noktada işlev görür. Streç film ile yalnızca hava almasını istemediğimiz gıdalar değil diğer ürünlerle bir arada durmasını istediğimiz eşyalar da gergince ambalajlanır.

  Streç film nedir, Streç film nasıl kullanılır, Streç film Kullanım Alanları nelerdir
 • Temmuz 07, 2021 YEMEK EV, BAHÇE & OFİS

  Pişirme kâğıdı, fırında yemek pişirirken tepsi ya da fırın kabı gibi ürünlerin yüzeyine yerleştirilen ve yemeğin tepsiye temasına engel olan bir üründür. Diğer adı yağlı kağıt olan bu madde sayesinde tepsileriniz kirlenmez ve yemeklerinizde hiçbir sıkıntı oluşmadan istediğiniz gibi pişer. Günümüzde pek çok kişi tarafından mutfakların olmazsa olması haline gelen pişirme kağıtları sayesinde tepsideki yağ kalıntılarına elveda demek mümkündür.

  pişirme kağıdı nedir, pişirme kağıdı önerileri
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.