Paspas ve Mop
Mikrofiber Havlu Mop
PAC2020070297
ADET
₺21,50 KDV Dahil
₺25,50 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Temizlik Bezleri

Birlik Group Mikrofiber 4'lü Temizlik Bezi 

PAC2020070295
ADET
₺19,85 KDV Dahil
₺25,50 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Yeni Ürün
Hızlı Kargo

Birlik Group Mikrofiber Temizlik Bezleri

Birlik Group Temizlik Bezleri Nelerdir?

Eski zamanlardan bu yana insanların temizlik anlayışından ötürü pek çok çeşitte ve işlevde ürün üretilip kullanılmıştır. Son yıllarda bu üretimlerle adını duyurmayı başaran Birlik Group bünyesinde pek çok temizlik malzemesi barındırmaktadır. Bu malzemelerden öne çıkan ürünlerden olan temizlik bezleri pek çok insanın işine yaramaktadır. Birlik Group temizlik bezleri bu alanda oldukça kaliteli ürünler verdiğinden ötürü gerek ev hanımlarının gerek temizlik firmalarının ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Birlik Group Temizlik Bezleri Özellikleri

Birlik Group temizlik bezleri modellerinin pek çok çeşidi ve modeli bulunmaktadır. Bu bezler genel olarak toz alma gibi işlevlere yarasa da yer silme, cam silme, derin temizlik gibi pek çok alanda da kullanılabilmektedir. Bu özellikle üretilen microfiber bezler hem kiri kolayca temizler hem de yüzeylerin temiz bir şekilde kalmasını sağlar.

Birlik Group temizlik bezleri modellerinin öne çıkan ilk özelliği iz bırakmayan türde olmalarıdır. Özellikle cam bezlerinde oldukça işe yarayan bu bezler herhangi bir su, deterjan veya yağmur lekesini kolaylıkla silerek iz kalmasını engeller. Bunun yanı sıra dokusundan ötürü kullanımı da oldukça rahat olan Birlik Group temizlik bezleri hemen hemen herkesin evinde bulunması gereken ürünlerin başında yer almaktadır.

Temizlik Bezlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birlik Group temizlik bezlerinde dikkat edilmesi gereken ilk husus orijinal olup olmadığıdır. Son yıllarda artan dolandırıcılık faaliyetlerinden ötürü pek çok merdiven altı firma veya sahte sosyal medya hesabı açan kişiler tarafından Birlik Group adıyla hijyen ürünleri satılmaktadır fakat bu firmaların %90’ı sahte hesaplardır. Bu tarz yerlerden alınan hijyen ürünleri orijinal olmadığından dolayı kullanım sonucunda gerekli etkiyi göstermemektedir.

Temizlik bezlerinde dikkat edilmesi gereken diğer bir özellik de microfiber bezlerin yüksek dereceli ısılarda yıkanmaması gerektiğidir. Bu tarz bezler yüksek kalitede olduğundan ötürü yüksek ısıyla yıkandıkları durumda microfiber özelliklerini kaybedebilirler. Orta sıcaklıktaki ısılarda yıkanması en uygun olan yıkma biçimlerindendir. Bu tarz bezlerde dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise her bezin kendi özelliklerine uygun kullanılmasıdır. Örneğin cam bezleri camda toz bezleri de toz almada kullanılmalıdır ki fonksiyonlarını yerine getirebilsin.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.