ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Bakım ve Sağlık Ürünleri

İnsanlar geçmişten günümüze evcil hayvanlarla yaşamış ve onların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürünler üretip kullanmışlardır. Genel olarak kedi ve köpek gibi hayvanların kullanımına ve sağlığına uygun olarak üretilen bu tarz ürünlerin denetlemesi veteriner hekimler veya uzmanlar tarafından mutlaka yapılır. Evcil hayvanlara yönelik bakım ve sağlık ürünleri günümüzde gelişen teknolojiyle de birlikte oldukça büyük imkan sağlayabilir. Bu imkanlar dahilinde onların bakımlarıyla ilgilenmek ve sağlıkları için gerekli tedbirleri almak oldukça kolaylaşır.

Bakım ve Sağlık Ürünleri Modelleri

 Bu modellerin ilk sırasında yer alan ve özellikle kediler için kullanılan taraklar onların derilerinin hava alması ve tüylerinin canlılığı için oldukça önemlidir. Özellikle uzun tüylü kediler için kullanılan ve derilerindeki kan akışını hızlandıran bu taraklar aynı zamanda dökülen tüylerin vücuttan uzaklaşmasına ve bit, pire gibi parazit yaşayan canlıların yuva yapmamasını sağlar. Bunun yanı sıra bakım ve sağlık ürünleri listesinin diğer bir sırasında ise çatlayan patiler için kremler yer alır. Sürekli zıplama ve oyun halinde olan hayvanların bir süre sonra pati altlarındaki yumuşak bölge sertleşir ve kabuklaşarak kötü bir görünüme yol açar. Bakım kremleri sayesinde patiler yumuşak kalır ve sertleşmenin önüne geçilir.

Bakım ve Sağlık Ürünleri Çeşitleri

Hayanlar için bakım ve sağlık ürünlerinin diğer bir sırasında ise parazit, kuduz, karma aşıları yer alır. Genellikle veteriner hekim tarafından uygulanan bu aşı faaliyetleri iç ve dış parazit olmak şartıyla evde hayvan sahipleri tarafından da uygulanmaya müsaittir. Bunun yanı sıra bakım ürünlerinden bir diğeri de vücut spreyleridir. Bu tarz spreyler hayvanların derilerinin daha sağlıklı kalmasına ve parazit yaşayan canlıların onlardan uzak olmasına yol açar. Aynı zamanda bu spreyler onlar için doğal bir parfüm niteliği de taşıyabilir.

Bakım ve Sağlık Ürünleri Fiyatları

Hayvanlar için bakım ve sağlık ürünleri pek çok değişik tarz ve kategoriden oluşur . Bakım ve sağlık ürünlerinin içerisinde pek çok ürün bulunur ve bu ürünler çeşitlerine, kalitesine göre ayrı fiyat gruplarına ayrılır. Hemen hemen her bütçeye uyum sağlayan bu ürünlerin kullanılması hayvanların sağlığı için oldukça önemlidir.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.